krzysztof_czajkowski_kw2
Krzysztof
Czajkowski

Chirurg naczyniowy

Krzysztof Czajkowski

W swojej pracy zawodowej zajmuje się diagnostyką, leczeniem zachowawczym oraz operacyjnym (zarówno metodami klasycznymi, jak i małoinwazyjnymi) chorób naczyń. Zajmuje się także pacjentami z zespołem stopy cukrzycowej. W sposób szczególny interesuje się niedokrwienną postacią stopy cukrzycowej.

Jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Od początku drogi zawodowej związany z Kliniką Chirurgii Naczyniowej, Wewnątrznaczyniowej, Angiologii i Flebologii Szpitala Klinicznego im. Heliodora Święcickiego w Poznaniu, gdzie odbywa specjalizację z chirurgii naczyniowej.
Ukończył kurs z ultrasonografii Dopplerowskiej tętnic i żył obwodowych oraz kurs z ultrasonografii układu żylnego kończyn dolnych. Pozwala to kompleksowo diagnozować pacjentów z problemami żylnymi oraz leczyć ich w sposób minimalnie inwazyjny.

Krzysztof Czajkowski - ZnanyLekarz.pl
Dni konsultacji

poniedziałki od 16:00

Nowoczesna klinika z tradycją, działamy od 2010 roku.

Innowacyjna diagnostyka

Ponad 2000 interwencji rocznie

Mało inwazyjne leczenie żylaków.

Sprawdź, jak dojechać
Napisz do Nas wiadomość

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.