jolanta_tomczak_kw3
Jolanta
Tomczak

Diagnosta

Jolanta Tomczak

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku Elektroradiologia Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. W 2021 r. uzyskała z wyróżnieniem tytuł doktora nauk medycznych. Od 2013 do 2018 r. pracowała w Klinice Chirurgii Ogólnej i Naczyń UMP. Obecnie jest związana z Kliniką Chirurgii Naczyniowej, Wewnątrznaczyniowej, Angiologii i Flebologii UM w Poznaniu. Starszy Asystent Elektroradiologii w Pracowni Badań Nieinwazyjnych oraz Koordynator badań klinicznych w Szpitalu Klinicznym Przemieniania Pańskiego. Wykładowca w Zakładzie Elektroradiologii UMP.
Zainteresowania naukowe koncentrują się wokół: nowoczesnych metod obrazowania naczyń obwodowych, wewnątrznaczyniowego leczenia tętniaków aorty brzusznej, badań klinicznych oraz psychologii osobowości. Jest autorką licznych publikacji, regularnie uczestniczy w kursach i szkoleniach z zakresu ultrasonografii dopplerowskiej naczyń obwodowych oraz badań klinicznych.

W Klinice Angiodiabetica prowadzi przesiewowe badania naczyń (USG Doppler i wskaźnik kostka/ramię).

Jolanta Tomczak - ZnanyLekarz.pl
dni konsultacji

w celu umówienia przesiewowego badania USG prosimy o kontakt z rejestracją

Nowoczesna klinika z tradycją, działamy od 2010 roku.

Innowacyjna diagnostyka

Ponad 2000 interwencji rocznie

Mało inwazyjne leczenie żylaków.

Sprawdź, jak dojechać
Napisz do Nas wiadomość

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.