dla_specjalistow1
Dla
specjalistów

Szkolenia

We współpracy z Vascular Insight i Adyton Polska organizujemy cykliczne szkolenia z operacji żylaków metodą Clarivein.

Rejestrację prowadzą przedstawiciele Adyton Polska

Już wkrótce informacje o nowym szkoleniu.

Zobacz agendę jednego z poprzednich kursów 

Nasze szkolenia do tej pory dotyczyły:

 • opatrunków TCC
  Na specjalnym szkoleniu, zorganizowanym wspólnie z firmą Coloplast, z lekarzami i pielęgniarkami dzieliliśmy się doświadczeniami ze stosowania opatrunków TCC. Są to opatrunki odciążające, stosowane u pacjentów z zespołem stopy cukrzycowej.
  Uczestnicy szkolenia nie tylko ćwiczyli zakładanie i zdejmowanie opatrunku TCC, ale również sami testowali je na własnych stopach, by zorientować się, co czują pacjenci.
  Dodatkowe kwalifikacje personelu medycznego na pewno pomogą skuteczniej leczyć chorych. Cieszymy się, że możemy uczestniczyć w tego typu inicjatywach edukacyjnych.
  Wszystkie najlepsze metody leczenia stopy cukrzycowej i najskuteczniejsze opatrunki w Angiodiabetice oczywiście stosujemy na co dzień.
 • ClariVein
  Dr Stanišić został poproszony o poprowadzenie warsztatów poświęconych ClariVein – farmakomechanicznej metodzie zamykania żylaków kończyn w ramach 8. dorocznej konferencji szkoleniowej European Venous Forum. Na spotkaniu w Krakowie pojawiło się blisko 100 lekarzy z 25 krajów. To kolejne potwierdzenie uznania, jakim specjaliści kliniki Angiodiabetica cieszą się w europejskim środowisku medycznym.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.